+48 17 852 52 30

WYSZUKIWARKA

Typy budynku:

KONDYGNACJE:

PODDASZE:

GARAŻE:

Serwisy WWW

dobry-dom.pl

To obecnie jeden z największych portali zawierający gotowe projekty domów, zrzeszający ponad 50 czołowych pracowni architektonicznych z całej Polski. W ofercie znajdą Państwo ponad 15 000 projektów domów: jednorodzinnych, wielorodzinnych, murowanych i drewnianych, altan ogrodowych, garaży, pomieszczeń gospodarczych itd. 

domy-drewniane.pl

Drewno jako budulec domu wraca do łask i jest coraz popularniejsze wśród inwestorów, dlatego też stworzyliśmy portal, który zawiera tylko takie projekty. Znajdą tu Państwo projekty domów całorocznych oraz letniskowych w technologii drewnianej czołowych pracowni architektonicznych z całego kraju.

e-dobrydom.pl

Znajdą Państwo tutaj zbiór informacji o nowościach z branży budowlanej: produktach, technologiach, a także konferencjach, targach, spotkaniach. Są tu przedstawione również ciekawe budynki użyteczności publicznej oraz osiedla mieszkalne, innowacje w przestrzeni miejskiej. Portal zawiera też dużo fachowych porad firm wykonawczych i instrukcji montażu krok po kroku. 

wnetrzeiogrod.pl

Portal przeznaczony dla tych, którzy poszukują inspiracji do aranżacji swoich domów, mieszkań i ogrodów. Można tu znaleźć szereg niebanalnych pomysłów i ciekawych rozwiązań architektonicznych kuchni, łazienek, salonów, sypialni, poddaszy itd.
Świetną inspiracją są liczne artykuły, zdjęcia oraz przeglądy nowości rynkowych. Zakres tematyczny obejmuje wszystko, co trzeba wiedzieć, żeby funkcjonalnie i estetycznie urządzić swoje cztery kąty.

nowymagazyn.eu

Portal przeznaczony dla architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz, a także osób interesujących się dobrym designem. Jego założenie od samego początku było jednoznacznie sprecyzowane – tropienie nowości w postaci produktów, sklepów i trendów, informowanie o wydarzeniach z branży. Serwis zawiera także rozbudowaną mapę architektów, z którymi nawiązaliśmy kontakt, dzięki czemu każdy może znaleźć dobrych designerów w swoim województwie.

dobra-mama.pl

Portal został stworzony z myślą o wszystkich, którzy planują powiększenie swojej rodziny. Jego zawartość stanowi zbiór bardzo użytecznych reguł, zasad i porad, których powinna przestrzegać każda kobieta w ciąży i młoda mama. Przyjazne i rzetelne opracowanie, tworzone przez sztab znakomitych specjalistów branż okołoporodowych: lekarzy ginekologów, położnych, dietetyków, psychologów pozwoli na dobre przygotowanie się par do roli dobrych rodziców.

abcdobrejmamy.pl

Portal to kompendium wiedzy z zakresu ciąży, porodu, macierzyństwa przydatne dla każdej mamy i taty. Porusza wszystkie najważniejsze zagadnienia i wątpliwości dotyczące nie tylko tych najpiękniejszych 9 miesięcy, a wszystko to jest podane w przystępnej formie. Najważniejsze, praktyczne informacje i podpowiedzi zawarto w dziale "To ci się może przydać".

dobretargi.pl

Portal gromadzi informacje o nadchodzących targach w całym kraju oraz relacje z tych już odbytych. Intuicyjna wyszukiwarka pozwoli łatwo znaleźć interesujące Państwa wydarzenie, a także noclegi w pobliżu miejsc targowych. Na stronie znajdują się również użyteczne informacje dla wystawców uzupełnione o praktyczny poradnik działań marketingowych przed targami, w ich trakcie i po nich.