+48 17 852 52 30

WYSZUKIWARKA

Typy budynku:

KONDYGNACJE:

PODDASZE:

GARAŻE:

Kategorie
Ostatnie posty
Dogo System oferuje projektowanie stron internetowych dla branży budowlanej Frima Dogo System od lat współtworzy wizerunek...
Zobacz >
Sofa chesterfield z funkcją spania do spania codziennego Sofa Chesterfield należy do mebli charakterystycznych dla stylu angielskiego....
Zobacz >
Zabezpiecz mieszkanie przed letnim słońcem. Podpowiadamy, jak zamocować rolety wewnętrzne Rolety są efektowną ozdobą mieszkań i...
Zobacz >
Popularne posty
Zabezpiecz mieszkanie przed letnim słońcem. Podpowiadamy, jak zamocować rolety wewnętrzne Rolety są efektowną ozdobą mieszkań i...
Zobacz >
Co zawiera projekt? Każda dokumentacja składa się z czterech egzemplarzy projektu budowlanego, w skład którego wchodzą: -...
Zobacz >
Solidna podpora dla najdłuższego mostu świata Nowa, rekordowa inwestycja właśnie została oddana do użytku. Najdłuższy most świata...
Zobacz >
Tagi

Blogi

Sofa chesterfield z funkcją spania do spania codziennego


Komentarze:  Wyświetleń:    Udostępnij: 

Sofa Chesterfield należy do mebli charakterystycznych dla stylu angielskiego. Pierwotnym ich zadaniem był wypoczynek, relaks dlatego były wyposażeniem klubów dla gentelmanów. Miały pięknie i ekskluzywnie wyglądać jednocześnie zapewniając komfort osobie siedzącej.

Sofy Chesterfield ze względu na swoje walory przeniosły się do naszych prywatnych salonów. Wraz z czasem zaczęły dostosowywać się do naszych dodatkowych wymagań. Chyba najistotniejszym udogodnieniem, które pojawiło się w tych meblach jest funkcja spania. Ze względu na konstrukcję klasycznego mebla wstawienie funkcji spania nie jest rzeczą prostą.

Aktualnie w naszej ofercie posiadamy już kilka rodzajów funkcji spania. Zacznijmy od tej najbardziej pożądanej czyli od funkcji spania do spania codziennego.

Sofa chesterfield z funkcją spania do spania codziennego.

Sofa Chesterfield z funkcją spania do spania codziennego to prawdziwa rzadkość. Taka funkcja nie tylko musi posiadać komfortowy materac, ale też musi wytrzymać codzienne rozkładanie przez dłuższy okres czasu.

Funkcja do codziennego spania może zostać zamontowana zarówno w kanapie o niskich nogach, której dolna część jest zabudowana prawie do podłogi, oraz też w sofach na wyższych nóżkach.

Sofa rozkładana Chesterfield Normal z funkcją spania Ideal Meble do spania codziennego.

Sofa rozkładana Chesterfield Normal z funkcją spania Ideal Meble do spania codziennego.

 

Funkcja spania Ideal Meble do spania codziennego w sofie Chesterfield Normal.

W jakich sofach Chesterfield możemy zamontować funkcję spania do spania codziennego?

Funkcję spania Ideal Meble do spania codziennego możemy zamontować w wielu modelach. Musimy dostosować jedynie konstrukcję mebla tak, aby pomieściła sam mechanizm, oraz aby wytrzymała codzienne korzystanie z funkcji. W odróżnieniu od bardzo popularnej i wygodnej funkcji wózkowej, którą standardowo montujemy w sofach o długości 260cm (4 os.) funkcję Ideal Meble możemy zamontować w sofach nie tylko 4 os. ale i 3 os. lub 2 os. Co jest dobrą informacją dla osób mających ograniczoną ilość miejsca.

Funkcję spania Ideal Meble możemy również montować w narożnikach chesterfield.

 

Narożnik Chesterfield Avon Ludwik z funkcją spania do spania codziennego.

 

 

Funkcja spania Ideal Meble do spania codziennego w narożniku Chesterfield Avon.

 

Kto powinien zdecydować się na funkcję spania do spania codziennego?

Na funkcję spania do spania codziennego na pewno powinna zdecydować się osoba, która chce mieć elegancką kanapę chesterfield, a nie ma miejsca na osobną sypialnie i wie, że sofa będzie musiała zastąpić łóżko.

Na taką kanapę powinna zdecydować się również osoba, która często ma gości i potrzebuje dla nich wygodnego miejsca do spania.

Warto aby sofę chesterfield z funkcją spania do spania codziennego wybrała każda osoba, która chce aby nocujący u niej goście czuli się komfortowo.

Podsumowując sofa chesterfield z funkcją spania do spania codziennego jest dla każdego kto potrzebuje sofy z funkcją spania.

Sofa rozkładana Canon Chesterfield z funkcją spania do spania codziennego .