+48 17 852 52 30

Recticel

 

RECTICEL IZOLACJE = najwyższa jakość płyt z pianki PIR

Kierując się mottem „pasja dla komfortu”, jako jeden z największych producentów wyrobów z pianki poliuretanowej PUR i PIR, przyczyniamy się do kreowania poczucia codziennego komfortu wszystkich użytkowników naszych produktów w sektorach budowlanym, motoryzacyjnym, meblarskim, farmaceutycznym, kosmicznym i wielu innych. Najwyższa jakość oraz przywiązanie do innowacji i postępu technologicznego to główne motto naszej firmy. Płyty PIR firmy RECTICEL są całkowicie ENERGOOSZCZĘDNE i jako jedyne certyfikowane znakiem gwarancji jakości KEYMARK.

Belgijskie przedsiębiorstwo z siedziba w Wevelgem produkuje trwałą termoizolacje w formie płyt na bazie pliuretanu o specyficznej, zamkniętej budowie komórkowej, np.: ocieplenie ścian - Eurowall, prawdziwą izolację nakrokwiową Powerroof, termoizolację posadzek - Eurofloor, ocieplenie od środka - Eurothane G, Powerdeck, ocieplenia obiektów rolniczych Powerline i Eurothane AL.

Produkty Recticel Insulation przyczyniają się do znacznej oszczędności energii w budynkach a tym samym zwiększają komfort ich użytkownika.

Wszystkie produkty powstają z myślą o człowieku, środowisku naturalnym oraz najwyższej jakości.


Zainteresowanych architektów zapraszamy do współpracy - rysunki DWG


Biblioteka rysunków z założenia ma być wielkim ułatwieniem dla ARCHITEKTÓW. W zakładce dla architekta na stronie producenta znajdują się do dyspozycji projektantów pliki w formacie DWG, a dodatkowo również w formie PDF.

Firma Recticel Izolacje zaprasza do korzystania z nowych możliwości. Jest również otwarta na wszelkie uwagi, które można składać przez stronę kontaktową.

Zespół Recticel Izolacje

Recticel Izolacje
Cisowa 4, Niepruszewo
64-320 Buk

tel/fax: 61 815 10 08
e-mail: sekretariat.pl@recticel.com