+48 17 852 52 30

NEOVENT

 

Neovent Sp. z o.o. sp. k. specjalizuje się w dostarczaniu najlepszych rozwiązań z zakresu rekuperacji. Neovent to zespół specjalistów z dużym doświadczeniem, dostarczający przyjazne dla środowiska i komfortowe w użytkowaniu rozwiązania z branży wentylacji i środków do czyszczenia klimatyzacji. Oferujemy szeroką gamę produktów wentylacyjnych, które znajdują zastosowanie zarówno w domach, apartamentach, hotelach, jak i restauracjach.

Firma stale się rozwija i jest ceniona na rynku, dzięki posiadaniu produktów o najwyższej jakości. Firma dostarcza urządzenia energooszczędne i wysokowydajne, zapewniając zdrowe i świeże powietrze we wszystkich pomieszczeniach, gdzie przebywają ludzie. Siłą napędową firmy są profesjonalne doradztwo, sprawna logistyka, skrócony czas dostaw i konkurencyjna cena.

W asortymencie firmy znajdują się wysokiej jakości centrale wentylacyjne, wentylatory, system dystrybucji powietrza Forvent Reku PRO, a także środki do czyszczenia klimatyzacji i szeroki wybór akcesoriów.

Neovent jest również Generalnym Dystrybutorem urządzeń wentylacyjnych szwedzkiego producenta Östberg - jednego  z największych producentów wymienników obrotowych na świecie! 

Szwedzki koncern oferuje kompleksowe rozwiązania  z zakresu wentylacji na całym świecie. Znakiem rozpoznawczym Östberg są bardzo dobre parametry techniczne połączone z innowacyjnymi rozwiązaniami. W urządzeniach zastosowano jedno z najlepszych rozwiązań wymiennika energii cieplnej na wysokim poziomie – do 86%. Dodatkowo, zastosowanie wymiennika obrotowego umożliwia utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgotności
w pomieszczeniach.

Östberg to światowy lider innowacyjnej technologii wentylacyjnej. Zaufaj specjalistom!

1. Centrale wentylacyjne Östberg - GENERACJA HERU

Nowa generacja rekuperatorów szwedzkiego producenta Östberg. GENERACJA HERU  to cztery urządzenia, spośród których wybierzesz odpowiedni rekuperator do własnych potrzeb! Konstrukcja urządzeń i zastosowanie w nich najwyższej klasy rozwiązań, w tym obrotowych wymienników ciepła, oraz niezwykle dokładnych filtrów klasy F7  sprawia, że są one niezawodne - posiadają 5-letnią gwarancję i są szczególnie polecane alergikom.

2. Centrale wentylacyjne Neovent – KNV LUX i KNP PERFECT

Rekuperatory  Neovent dzięki zastosowaniu  w nich wymienników  krzyżowo – przeciwprądowych zapewniają niezwykle wysoki odzysk ciepła – nawet do 95%, co przekłada się na 30% niższe rachunki za energię. Rekuperatory są dedykowane do domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych, sklepów i innych obiektów użyteczności publicznej.

 

3. System Dystrybucji Powietrza Forvent Reku PRO

Wraz z wybranym rekuperatorem tworzy system wentylacji mechanicznej. System dystrybucji powietrza Forvent Reku PRO to niezwykle łatwy w montażu, a jednocześnie dyskretny zestaw, który można schować w wylewkach, stropach, pod suchymi czy mokrymi tynkami. Dzięki zastosowanej powłoce system nie pozwala na rozwój pleśni ani grzybów. Posiada atest PZH.  Wysoka jakość wykorzystanych tworzyw i elementów  znajduje odzwierciedlenie w 30-letniej gwarancji.

4. Szeroka oferta wentylatorów  i akcesoriów

W ofercie Neovent znajdą Państwo szeroką gamę wentylatorów, zarówno kanałowych, dachowych, ściennych, jak i przeciwwybuchowych.  Wentylatory są wysokowydajne i bezpieczne. Dodatkowo oferujemy szeroki wybór akcesoriów wentylacyjnych. 

Neovent sp. z o.o. sp.k.

Ul. Toruńska 41

82-500 Kwidzyn
Tel.: 55 645 73 14
Tel.: 695 301 215
Tel.: 695 230 153
@: neovent@neovent.pl
www: www.neovent.pl