+48 17 852 52 30

Wiśniowski

 

Firma WIŚNIOWSKI to jeden z największych producentów bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych w Europie.

Tworzymy z pasją od 25 lat. Marka WIŚNIOWSKI swoje istnienie zawdzięcza Andrzejowi Wiśniowskiemu – założycielowi i właścicielowi firmy. Jego marzenie o zdalnie sterowanych bramach zaczęło się ziszczać ponad ćwierć wieku temu, dając początek niezwykłej historii marki WIŚNIOWSKI. Dziś na ponad 80 000 m2 produkujemy rocznie setki tysięcy produktów. Dzięki zaawansowanym technologiom, sprawdzonym materiałom i własnej, innowacyjnej myśli technicznej dajemy naszym Klientom pewność dobrego wyboru.

Posiadamy Certyfikowany Zintegrowany System Zarządzania w oparciu o normę jakości PN-EN ISO 9001:2008 oraz Bezpieczeństwa i Higieny Pracy OHSAS 18001:2007. To zobowiązanie do ciągłego doskonalenia procesów i produktów. Nasze doświadczenie daje gwarancję stabilności i odpowiedzialności za produkt w całym cyklu jego istnienia. Marka WIŚNIOWSKI to promesa najwyższej jakości i bezpieczeństwa użytkowania.

WIŚNIOWSKI produkuje bramy, drzwi i ogrodzenia, które spełniają najwyższe standardy, pozostając funkcjonalnymi i pięknymi przez lata.

Bramy, drzwi i ogrodzenia o nowoczesnym designie są inspiracją dla tych, których przykuwają szczególną uwagę do trwałości i elegancji. Perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane sprawdzają się w każdych warunkach, zapewniając ciepło, komfort użytkowania i bezpieczeństwo.

W ofercie firmy WIŚNIOWSKI znajdują się: bramy garażowe – segmentowe, roletowe, uchylne i rozwierne; drzwi – zewnętrzne aluminiowe, techniczne, stalowe, przeciwpożarowe; ogrodzenia posesyjne; bramy przemysłowe – segmentowe, roletowe i podwieszano-przesuwne; ogrodzenia przemysłowe – bramy przesuwne, dwu- i jednoskrzydłowe, harmonijkowe i panele kratowe.
 

wisniowski_brama_segmentowa_PRIME_02 PRIME
Ta nowej generacji automatyczna brama segmentowa jest produktem dopracowanym w najdrobniejszym szczególe. Jej wnętrze tworzy oryginalny panel INNOVO o grubości 60 mm, wypełniony pianką, która zapewnia bezkonkurencyjną izolację cieplną. Dzięki rozbudowanemu systemowi osłon i uszczelnień model ten cechuje się nie tylko świetnymi właściwościami termicznymi, ale także niezwykle estetycznym wyglądem. Malowane elementy konstrukcji i perfekcja wykonania nadają bramom garażowym PRIME ostateczny szlif. PRIME to najwyższa klasa garażowych bram segmentowych zaprojektowanych z dbałością o każdy detal, naszpikowanych najnowszą technologią i wyposażonych w liczne systemy zabezpieczeń. Francuska automatyka firmy SOMFY zapewnia niezawodną funkcjonalność, doskonały komfort codziennego użytkowania oraz synchronizuje działanie systemów bezpieczeństwa, takich jak zestaw fotokomórek i blokada antywłamaniowa. Całość jest zdalnie sterowana wygodnym nadajnikiem Keygo, z możliwością zaprogramowania aż 4 różnych urządzeń. Stylistyka garażowych bram segmentowych PRIME odzwierciedla to, co najlepsze we współczesnym designie – harmonijne połączenie komfortu i piękna tkwiącego w prostocie.

Brama-segmentowa--UniTherm-01-3 UniTherm
Brama UniTherm powstała w odpowiedzi na potrzeby budownictwa energooszczędnego. W pełni wykorzystuje właściwości cieplne panelu INNOVO o grubości 60 mm oraz zastosowanych w niej systemów uszczelnień. Straty ciepła zostały wyeliminowane w najbardziej newralgicznych miejscach płaszcza bramy. Współczynnik przenikania ciepła panelu wynosi 0,37 W/m2K, co przekłada się na znakomitą termoizolacje całej bramy o współczynniku ciepła na poziomie 0,79 W/m2K.

 

creo Creo
Najnowsza generacja aluminiowych drzwi wejściowych marki WIŚNIOWSKI to kreatywne podejście do Twoich unikalnych potrzeb. W tej wyjątkowej kolekcji połączyliśmy dobry styl i świetne parametry techniczne. Konstrukcja bazuje na systemie termo izolowanych kształtowników aluminiowych, który jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie systemów drzwiowych. Wypełnienie skrzydła panelem izolowanym o grubości 77 mm oraz system uszczelnień pozwala osiągnąć wartości U od 0,8(1) W/m2K – w zależności od wykonania i wyposażenia skrzydła drzwi. Dzięki niezliczonej ilości kombinacji wzorów, kolorów skrzydła i ościeżnicy, aplikacji, tłoczeń, typów szklenia – drzwi CREO dają swobodę aranżacji wejścia do budynku.

 

Ogrodzenie-wisniowski-modern-10.109Ogrodzenia
Ogrodzenia WIŚNIOWSKI to systemowe rozwiązania, które można zestawiać i idealnie dopasować do każdego typu działki. Perfekcyjnie dobrane komponenty gwarantują łatwy i szybki montaż, także do już istniejącej zabudowy ogrodzeniowej. W skład systemu wchodzą: bramy przesuwne, bramy dwuskrzydłowe, furtki, segmenty i słupki oraz bogata oferta elementów uzupełniających: skrzynki na listy, groty, maskownice uchwytów montażowych. Spersonalizuj swoje ogrodzenie i dodaj mu charakteru – w wybranych wzorach możesz umieścić swoje inicjały lub numer posesji.

 

homeinclusiveHome Inclusive
Brama, drzwi i ogrodzenie w jednym designie. Kolekcja WIŚNIOWSKI Home Inclusive łączy jedną linią stylistyczną bramy, drzwi i ogrodzenia. To przykład projektowania zorientowanego na spójność w przestrzeni użytkowej. Inspiruje, tworzy oraz wyznacza trendy, których design oparty jest o doskonałe parametry techniczne i niepowtarzalny wygląd. W ramach kolekcji można wybrać nową generację bram segmentowych PRIME, drzwi CREO oraz ogrodzenie z serii MODERN, które są synonimem stylu i bezpieczeństwa. Ich mistrzowska jakość i wyrafinowana prostota formy tworzy kolekcję będącą estetycznym majstersztykiem.

WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy
tel. 18 447 71 11
faks 18 447 71 10
www.wisniowski.pl
marketing@wisniowski.pl