+48 17 852 52 30

Suez

 

Zajmujemy się doborem i dostawą kompletnych systemów izolacji na dachy płaskie, fundamenty i tarasy.
Materiały wybieramy tak, aby budynek był skutecznie zaizolowany a równocześnie ceny materiałów przystępne. Oferujemy również wsparcie techniczne - przeprowadzamy szkolenia oraz doradzamy w zakresie izolacji.


Określamy też przyczyny zawilgocenia i wskazujemy sposoby jego likwidacji.  

Jako generalni dystrybutorzy takich producentów jak TOP WET, Icopal, Basf (PCI), Bornit, Bostik, Botament, Izolmat Izohan proponujemy konkurencyjne ceny na materiały i z powodzeniem zaopatrujemy duże inwestycje. Materiały te są dostępne od ręki w magazynie w Rzeszowie. 

Doświadczeniem i wiedzą wspieramy swoich klientów, aby wybory były trafne, wykonane prace budowlane skuteczne a poniesione koszty dopasowane do indywidualnych możliwości. Współpracujemy z Inwestorami, Architektami i Wykonawcami dzięki czemu proces inwestycyjny może przebiegać sprawnie, co się przekłada na uzyskaną gwarancję jakości. 

Udzielamy również pomocy technicznej, opracowujemy szczegółowe rozwiązania wykonania izolacji trudnych miejsc, a przedstawione rozwiązania są łatwe i skuteczne do wykonia. 

Dbamy o skuteczne wykonanie izolacji w Twoim domu – co zyskasz? 

- Zapewniamy konkurencyjne ceny
- Przedstawiamy szeroki wybór izolacji budowlanych
Doradzamy jak solidnie wykonać izolacje przy najniższych kosztach
- Wiemy jak izolować nowe budynki, jak również dobieramy rozwiązania do istniejących już budynków, w których pojawił się problem z wodą lub wilgocią 

Wspieramy wykonawców naszą pracą, wspomagamy strategiczne zadania wymagające specjalistycznego sprzętu i wiedzy.

DOBÓR KOMPLETNYCH SYSTEMÓW DACHÓW PŁASKICH
Czy myślałeś już o tym, jak będzie wyglądał twój dach? Dach płaski to lepsza termoizolacyjność budynku, gwarantowana trwałość pokrycia na długie lata i co ważne nowoczesny wygląd domu. Wystarczy odpowiedni dobór systemu. Dobierzemy układ dachowy i dostarczymy materiały na budowę. Postaw na jakość, postaw na dach płaski. Nie bój się dachu płaskiego - Zgłoś się do nas.

GOTOWE ROZWIĄZANIA NA TARASY I BALKONY
Projektujemy i dostarczamy kompletne systemy tarasowe.
Dysponujemy rozwiązaniami na tarasy nowe, jak i remontowane. Uwzględniamy możliwości techniczne, twój budżet oraz oczekiwania dotyczące wykończenia. Chcesz wykonać taras w systemie z deską tarasową, płytką ceramiczną, płytami z kamienia naturalnego? A może taras zielony? Zadzwoń do nas. Producenci systemów: PCI, BASF, Botament, Icopal, Bornit, Bostik, Hahne.

 

SUEZ Izolacje Budowlane Sp. z o.o.
ul. Langiewicza 18
35-021 Rzeszów 

NIP 813-36-99-629. Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział KRS, KRS 0000535357.
Kapitał zakładowy 200 000,00 PLN w całości opłacony

tel. 17 85 30 205
e-mail: biuro@suez.com.pl 

suez.com.pl
sklep.suez.com.pl 

Godziny otwarcia:
pon-pt. 7:00 - 17:00
sob. 8:00 - 14:00 

Skontaktuj się z nami
Kontakt z doradcą