+48 17 852 52 30

Florian

 

Spółka Florian Centrum S.A. od czasu swojego powstania w 1996 roku rozwija się bardzo dynamicznie.

Działalność firmy można określić jako produkcyjno – handlową. Spółka posiada w swojej ofercie blachodachówki o nazwach handlowych EUROPA, KINGA, FLORINA, KLARA, FINEZJA, KOBRA oraz blachy trapezowe o profilach 8, 12, 18, 35, 55 mm. Florian Centrum S.A. jest także producentem płyt warstwowych typu SANDWICH: ściennych (Ps i Psn) oraz dachowych (Pd i Pdn).

Dzięki efektywnej współpracy z grupą ArcelorMittal, charakteryzującej się wieloletnim doświadczeniem w produkcji blach ocynkowanych oraz ocynkowanych i powlekanych w kręgach, Florian Centrum S.A. oferuje swoim odbiorcom jeden z najlepszych towarów dostępnych na rynku polskim. Surowcem do wyrobu blachodachówek, blach trapezowych, blach płaskich jest blacha stalowa walcowana na zimno, ocynkowana i powlekana w technologii coil coating. Oferowane powłoki lakierowane dostępne są w wersji połysków, matów gruboziarnistych. Blachy z powłoką Granite® HDX/55 µm oraz Granite®Storm – 50 µm  posiadają  30 letni okres gwarancji. Natomiast w ofercie blach z powłoką metaliczną spółka posiada blachy: alucynkowe, ocynkowane oraz z innowacyjną powłoką Magnelis® zapewniającą 10 razy wyższą odporność na korozję niż stal ocynkowana.

Od września 2004 roku spółka Florian Centrum S.A. posiada Certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2008 wydany przez TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o. świadczący o spełnianiu przez firmę wysokich norm w zakresie przetwórstwa blach stalowych, profilowanych, ocynkowanych i ocynkowanych z powłokami organicznymi oraz produkcji stalowych płyt warstwowych. Świadomość, że zapewnienie przyszłości firmy możliwe jest tylko dzięki stałemu zadowoleniu klientów, dostawców i współpracowników kształtuje widoczną na co dzień filozofię firmy:

Nadrzędnym celem „Florian Centrum” S.A. jest zdobycie pełnego zaufania Klientów, czyli stworzenie takich warunków, aby w ramach swojej specjalizacji zaproponować najlepszą ofertą spełniającą obecne potrzeby i przyszłe wymagania każdego klienta.

Finezja – blachodachówka modułowa firmy Florian Centrum

Blachodachówka modułowa FINEZJA to doskonały produkt na pokrycia dachowe. Posiada oryginalny kształt, który sprawia, że dach jest nie tylko pełen finezji ale jest także solidny, trwały, praktyczny oraz ekonomiczny.

 

Blachodachówka modułowa FINEZJA wytwarzana jest z wysokiej jakości blachy produkowanej przez koncern ArcelorMittal. Znakomite właściwości wytrzymałościowe powłok blachodachówki modułowej FINEZJA zapewniają trwałość w różnych warunkach środowiskowych.

Blachodachówka modułowa jest lekka i prosta w montażu. Bardzo często stosowana jest przez inwestorów w przypadku skomplikowanego kształtu pokrycia dachu.

Florian Centrum zapewnia szeroka gamę kolorów przy wyborze blachodachówki modułowej Finezja.

Zastosowanie:

• budynki mieszkalne

• obiekty przemysłowe i usługowe

• obiekty rolnicze

• obiekty nowe i remontowane

 

ZALETY ZASTOSOWANIA

 

1. Innowacyjny kształt, który nadają dodatkowo wyprofilowane rowki zwiększające sztywność blachodachówki oraz ułatwiają wkręcanie wkrętów podczas mocowania blachy.

2. Poliuretanowa powłoka ochronna i dekoracyjna jest odporna w różnym środowisku.

3. Gwarancja 30 lat – Granite®Storm.

Gwarancja 20 lat – Deep Mat.

4. Ekonomiczne rozwiązanie na dach:

• symetryczny kształt – pozwalający na montaż blachy od strony lewej do prawej lub odwrotnie minimalizujący ilość odpadu podczas montażu co ma wpływ na zmniejszenie kosztów inwestycji.

• blachodachówka zapewnia zmniejszenie ilości zużycia łat, wkrętów i czasu pracy wykonawcy.

5. Prosty i szybki montaż.

6. Łatwy transport.

7. Prosta konserwacja. Blachodachówka nie wymaga trudnych i kosztownych zabiegów pielęgnacyjnych.

 

Nie tylko Finezja

Bogata oferta firmy Florian Centrum to nie tylko blachodachówka modułowa Finezja i Finezja Max. Dużym uznaniem cieszy się chociażby blacha trapezowa o profilach T-8, T-12, T-18, T-35 oraz T-55. Na etapie wyboru pokrycia dachowego warto również mieć na uwadze blachodachówkę Florina, Europa, Kinga oraz Klara. Oprócz tego nabyć można płyty warstwowe stosowane jako elementy ścienne i dachowe.

Florian Centrum S.A.

Zakład Produkcyjny w Kutnie

ul. Metalowa 11 A, 99-300 Kutno

Tel.+48 24 355 14 63 do 65

Tel. +48 24 355 14 68 – sprzedaż płyt warstwowych

Fax: +48 24 355 14 66

handlowy@floriancentrum.com.pl

zamowienia@floriancentrum.com.pl

 

Zakład Produkcyjny w Tymbarku

Tymbark 570, 34-650 Tymbark

Dział sprzedaży:

Tel. +48 18 33 47 511 do 512

Tel. +48 18 33 47 519

Fax: +48 18 33 47 520

tymbark@floriancentrum.com.pl