+48 17 852 52 30

ARBET

 

Od początku działalności wiedzieliśmy, że zachowanie restrykcyjnych norm jakościowych jest jedynym właściwym rozwiązaniem. Wybierając odpowiedni styropian z FS ARBET, inwestor zawsze otrzymuje dobrą izolację. 

Poznaliśmy rynek budowlany i widzimy, że konsekwentnie rozwija się on w kierunku budownictwa energooszczędnego. Oszczędności energii, myślenie proekologiczne – to wszystko oznacza po prostu lepsze życie w czystszym, cichszym, zdrowszym środowisku. Warto inwestować w te rozwiązania, które zapewnią nam wszystkim wyższy standard codziennego funkcjonowania. 

Fabryka Styropianu ARBET to aż pięć zakładów produkcyjnych, rozlokowanych w całej Polsce w taki sposób, by szybko i prosto zrealizować każde zamówienie. Zakłady znajdują się: w Koszalinie, Golubiu- Dobrzyniu, Czachorowie k. Gostynia, Jaśle oraz – najnowocześniejszy – w Przodkowie k. Gdańska. 

Wytwarzamy doskonałej jakości płyty styropianowe, bloki styropianowe oraz kształtki, których wielkość i forma mogą zostać dopasowane do indywidualnych zamówień, trwałe i spełniające deklarowane parametry. Każda partia towaru podlega skrupulatnej, stałej kontroli we wszystkich naszych fabrykach. Produkcja prowadzona jest z zachowaniem identycznych procedur i przy jak największej staranności. 

Fabryka Styropianu ARBET co roku otrzymuje nagrody, które stanowią potwierdzenie klasy jej produktów. Jedne z ostatnich laurów to wyróżnienie z 2014 roku oraz brązowy medal z 2013 roku, oba przyznane w ogólnopolskim programie Konsumencki Lider Jakości. W ostatnich tygodniach firma otrzymała też nominację do nagrody dla Najlepszych Przetwórców Tworzyw oraz znalazła się wśród najlepszych firm 25-lecia III RP (ranking „Rzeczpospolitej”).

 

Fasada_KomfortFASADA EXPERT, FASADA CLASSIC ORAZ FASADA KOMFORT – to najbardziej znane na rynku płyty, używane głównie do izolacji cieplnej ścian w najpopularniejszym systemie ETICS. Jednowarstwowe ściany budynku ociepla się płytami styropianowymi, które pokrywane są warstwą siatki z klejem oraz wyprawą tynkarską. Płyty te stosowane są również do docieplania istniejącego, niedostatecznego ocieplenia.

 

FasadaGrafitFASADA GRAFIT CZYLI PŁYTY O OBNIŻONEJ LAMBDZIE (0,031 W/m·K) – w porównaniu z tradycyjnymi płytami, FASADA GRAFIT po prostu izoluje lepiej. Umożliwia to stosowanie cieńszych płyt, bez utraty właściwości termoizolacyjnych, jakimi charakteryzuje się „grubszy” biały styropian. FASADA GRAFIT jest szczególnie polecana do termoizolacji budynków energooszczędnych i pasywnych, wart rozważenia tam, gdzie zbyt gruba izolacja może zmniejszyć walor estetyczny budynku.

 

PŁYTY STYROPIANOWE PODŁOGA/DACH, PODŁOGA/DACH GRAFIT, PODŁOGA/DACH EXPERT, EPS 037 DACH/PODŁOGA – te płyty mogą być stosowane tam, gdzie wymaga się przenoszenia średnich obciążeń mechanicznych, czyli do termoizolacji wszelkiego rodzaju podłóg na gruncie, poddaszy i strychów użytkowych oraz nieużytkowych. Stosuje się je zarówno w budownictwie mieszkaniowym jak i użyteczności publicznej.

 

PŁYTY STYROPIANOWE PARKING I PARKING EXPERT – płyty odporne na wysokie obciążenia, przy ich użyciu izoluje się przede wszystkim podłogi w budownictwie przemysłowym oraz parkingi i garaże.

 

TonopianSPECJALISTYCZNE STYROPIANY – HYDROPIAN I TONOPIAN – czyli płyty do szczególnych zastosowań. HYDROPIAN jest odporny na wysokie obciążenia i charakteryzuje się niską nasiąkliwością wodą. TONOPIAN stosowany jest do izolacji akustycznej stropów od dźwięków uderzeniowych. Wbudowuje się go poprzez zastosowanie dwuwarstwowego układu zwanego podłogą pływającą.

Fabryka Styropianu ARBET Sp.j.
Siedziba firmy 
ul. Bohaterów Warszawy 32 75-211 Koszalin 
tel. 94 342 20 76 do 9 
faks 94 342 23 90 
e-mail: sekretariat@arbet.pl 
www.arbet.pl 
www.prawdziwystyropian.pl 

Biura Handlowe i oddziały produkcyjne:
Koszalin, Gostyń, Golub-Dobrzyń, Jasło, Przodkowo

Mapa