+48 17 852 52 30

Joniec

 

Firma JONIEC to czołowy polski producent betonowych ogrodzeń łupanych oraz elementów małej architektury ogrodowej. W branży ogrodzeń i elewacji działa nieprzerwanie od roku 1989 systematycznie poszerzając asortyment wyrobów oraz wprowadzając do produkcji i sprzedaży autorskie pomysły i rozwiązania. Strategia firmy to: „Wyznaczamy nowe granice”. Zgodnie z tym hasłem każdego roku wprowadzane są na rynek nowe wyroby w całości opracowane i wdrożone przez własny sztab fachowców.

Wysoka jakość wyrobów firmy JONIEC doceniona została wielokrotnie przez autorytety z dziedziny budownictwa. Sztandarowy produkt firmy, czyli ogrodzenie łupane GORC®, zostało trzykrotnie wyróżnione tytułem JAKOŚĆ ROKU® (w latach 2016, 2014, 2011). Firma JONIEC oraz jej właściciel Mieczysław Joniec każdego roku są nagradzani za projakościowy sposób myślenia oraz stosowanie dobrych praktyk w biznesie. Logo firmy JONIEC kojarzone jest z dobrym produktem o wysokiej jakości. Ma to zasadnicze znaczenie, gdyż zadowolony klient jest najlepszą reklamą firmy i produktu. Pomysły na nowe wyroby zawsze oparte są o ciągłą analizę potrzeb klientów, zmieniające się mody i zainteresowania.. Firma JONIEC aktywnie pomaga lokalnej społeczności. Daje się poznać jako mecenas działań sportowych sponsorując udział zawodników „JONIEC TEAM” w licznych zawodach i turniejach. Jest organizatorem Biegu Górskiego dla biegaczy amatorów oraz rodzin. Firma wspiera lokalne kluby sportowe organizujące zajęcia dla dzieci i młodzieży oraz sponsoruje lokalne imprezy rozrywkowe i charytatywne.

gl22-gorc-94OGRODZENIA ŁUPANE GORC

Ogrodzenie łupane GORC® to autorski pomysł firmy JONIEC wprowadzony na rynek polski w 2003 r. System ogrodzeniowy GORC® de Luxe GL22 to połączenie tradycyjnego wyglądu oraz nowoczesnego spojrzenia na architekturę ogrodową. Charakterystyczne pionowe i poziome spoiny widoczne na powierzchni łupanych bloczków tworzą unikalną estetykę słupków i podmurówki. Ogrodzenie łupane GORC® de Luxe GL38 to większa wersja systemu GL22. Ogrodzenie to pozwala na osiągnięcie masywnego i dostojnego charakteru otoczenia posesji. To elegancka i efektowna wizytówka domu. Możliwość łączenia elementów systemów GL22 i GL38 daje dodatkowe ogromne możliwości aranżacji i dopasowania ogrodzenia do architektury budynku.

joniec-piryt-1_01

OGRODZENIA JONIEC

Ogrodzenie łupane JONIEC to system, którego pierwsza wersja powstała w roku 1992. Obecnie oferujemy Państwu jego unowocześnioną wersję. Ogrodzenie to docenią osoby ceniące tradycyjny i spokojny wygląd. Cechą charakterystyczną systemu JONIEC są małe gabaryty bloczków dające dużo możliwości aranżacji. Umożliwia to budowę różnego typu ogrodzeń: delikatnych i subtelnych lub masywnych i dostojnych.

OGRODZENIE MODUŁOWE ASTRA

Ogrodzenie betonowe modułowe ASTRA to system składający się z bloczków o klasycznym, tradycyjnym wyglądzie. To rozwiązanie o oszczędnej formie, bardzo bezpieczne z punktu widzenia kompozycji estetycznej. Faktura Multigrain odkrywa piękno naturalnego kruszywa użytego do produkcji bloczków ogrodzeniowych.


OGRODZENIE MODUŁOWE MODYŃmodyn-4

Ogrodzenie betonowe modułowe Modyń posiada charakterystyczny delikatnie zaokrąglony łukowy kształt bloczków. Ogrodzenie zbudowane z tych elementów cechuje łagodność kształtu i prostota kompozycji. Jego ogromną zaletą jest prosty i szybki montaż, co znacząco obniża koszty oraz skraca czas budowy.


OGRODZENIE MODUŁOWE ROMAogrodzenie-roma-14

Ogrodzenie betonowe modułowe ROMA to produkt, który doskonale wpasowuje się w aktualne trendy w budownictwie. Prostota i elegancja ogrodzenia idealnie współgrają z nowoczesną architekturą domów. Produkt miał swoją premierę całkiem niedawno, ale już cieszy się dużą popularnością wśród klientów. Bloczki ROMA mogą być także użyte, jako elementy małej architektury ogrodowej, np. jako donice lub obrzeża klombów. Jest to także doskonały materiał do wznoszenia elewacji ścian zewnętrznych budynków.

elewacja-tom-17

ELEWACJE TOM

Bloczki elewacyjne TOM mogą być wykorzystane do budowy ścian obiektów różnego typu. Sprawdzają się zarówno w budownictwie mieszkaniowym (domki jednorodzinne, wielorodzinne, garaże), jak i w budownictwie przemysłowym (elewacje budynków biurowych, ściany budynków użyteczności publicznej). Rozmaitość kolorów oraz charakterystyczna faktura powierzchni nadają budynkowi indywidualny, niepowtarzalny wygląd.

rio-bloczek-skarpowy-9_01

BLOCZKI SKARPOWE RIO

Bloczki RIO znakomicie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie niezbędne jest wzmocnienie skarpy, wału lub zbocza. Bloczek w kształcie trapezu z łupanym licem pozwala na ułożenie przeróżnych linii: prostych, kołowych, falistych. Bloczki RIO można również zastosować w ogrodzie jako element dekoracyjny do budowy kwitnących zboczy, klombów, obramowań kwietników czy trawników.

palisada-14

PALISADY MOGIELICA, STONE

Palisady to elementy małej architektury, które w subtelny sposób porządkują przestrzeń. Stanowią element dekoracyjny, który daje możliwość zaakcentowania różnorodnego ukształtowania powierzchni. Mogą być także wykorzystane do tworzenia umocnień skarp czy budowy tarasów o zróżnicowanych poziomach. Świetnie nadają się do obramowania trawników, wjazdów, parkingów, rabatów kwiatowych.

gazony-5

GAZONY

Gazony to wyroby idealne do wykonania umocnień skarp i nasypów, do budowy ścian i murów oporowych, do ozdobienia parków i ogrodów w postaci klombów, obramowań kwietników i trawników. Zazębiające się profile gazonów zapewniają stabilne połączenie i umożliwiają dowolne kształtowanie budowanej powierzchni. Obsadzone kwiatami, iglakami, skalniakami tworzą przepiękną ozdobę otoczenia.

podmurowki-1_01

PODMURÓWKI OGRODZENIOWE

Zastosowanie podmurówek betonowych przy budowie ogrodzenia to doskonały sposób na znaczące ograniczenie czasu i kosztów jego budowy. Podmurówki mają wymiary dopasowane do wszystkich dostępnych na rynku paneli ogrodzeniowych z metalu, drewna, PCV, itp. Podmurówki betonowe mają także zastosowanie do budowy ogrodzeń z siatki.

Gorc de Luxe onyx 3_01Elewacja TOM1_01
Gorc Supreme Mur vera 2_01Joniec gazon czerwony
Gorc Supreme vera 3_01Ogrodzenie JONIEC- bronzyt
Modyń czerwony 3_01Palisada Mogielica3_01
Joniec Piano Piryt_01Podmurówki 1_01
RIO bloczek skarpowy 3_01

F.P.U.H Joniec
Tymbark 109,

34-650 Tymbark

tel. 18 332 53 90
fax. 18 332 53 90
tel. kom. 602 539 182

joniec@joniec.pl
http://www.joniec.pl/

zapisz się do naszego newslettera